Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace OS

Dobrý den .. Mám v plánu si koupit počítač bez OS a chtěl bych se zetat jak probíhá instalae Os.
Hodí mě to při spuštění počítače hnedka do biosu ?? Díky :-)

Nehodí. Při spuštění PC se dole ukáže, kterým tlačítkem se dostaneš do Setup ( nastavení) BIOSu. Nejčastěji je to tak, že se po spuštění PC stiskne na klávesnici tlačítko Delete, u notebooků to bývá nejčastěji tlačítko F2. U některých PC jsou i tlačítka na změnu pořadí bootování ( někdy F8, někdy F12..)