Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhnou xp

Čau,po zapnutí pc to vyhodí možnosti ale na výběr mám pouze spustit běžným způsobem (protože nelze mezi něma přepínat-tak že se nedostanu ani na nouzový stav) .pak začne systém jakoby nabíhat,a nabíhá tak cca 2 minuty.samozřejmě že nenaběhne -jen se pak hodí restart a jde to nanovo.zajímavé je to že klávesnice v biosu fumguje a pri výběru spuštění systému nic. .určitě je to tu řešeno,ale ted jsem na netu jen na mobilu a hledal bych to týden.

Usb kláv. Jsem povolil -enabled? A nic,za chvíli dorazí ps2 tak odzkouším a už jdu hledat boot cd.akorát nemám rozdělený hdd -no nic-začneme od znova. Zkusil jsem to jeste jednou a hurá.klávesnice uz jde-vybral jsem teda stav nouze a mám černou obrazovku a nahoře bliká pomlčka. Poslední funkční konfigurace to samé jak běžným způsobem.