Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle studio 9

Dobrý den. V PC, které mám k dispozici, je Pinnacle studio 9 a Hollywood FX5 - editor s efekty, který je jako samostná aplikace. Nemohu přijít na to, jak ty Hollywood efekty - přechody dostat z toho editoru do Pinnacle studia. Pokud to někdo používá, budu rád za zkušenosti.
Změna předmětu, původně: Georgius (DWarf)

pokial sú hollywood správne nainštalované a aktivované/ u podporovaných verzií sa nachádza registračné číslo na štítku na obale inštalačného média studia/,tak sa objavia medzi ostatnými efektami v menu studia,predpokladom je ovšem podporovaná verzia p studia,t.j. pro alebo plus,vo verzii standart je to podporované len u verzií bundlovaných s avid/pinnacle hardwarom,verzie starter/SE nepodporujú HFX vôbec....na niektorých pc zostavách bolo nutné aplikovať opravný súbor na korektnú aktiváciu HFX v systéme,oprava bola dostupná na podpore pinnacle alebo na stránkach exacu....