Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pripojením po preinštalovaní windowsu

Čaute,
preinštalovala som si Windows Vista, a nechce ma odvtedy pripojiť do siete, ani k wifi. Pri diagnostike siete mi napíše: " Došlo k problemum s ovladačem nebo hardwarem síťového adaptéru Realtek RTL8101E Family PCI-E East Ethernet NIC (NDIS 6.0) v tomto počítači. Síťový adaptér Realtek RTL8101E má potíže související s ovladačem nebo hardwarem. Ak si rozkliknem Realtek, tak mi píše, že toto zarřízení neleze spustit - Kód 10.
Skúšala som ho odinštalovať a nainštalovať opätovne, ale nič sa nezmenilo...
Nainštalovala som aj Service Pack 1,2 a opäť nič...
Vedeli by ste mi prosím poradiť?
Vopred ďakujem

Preinštalovala som si Windows...

To je síce pekné...:-) To zvládne aj cvičená opica...

Inštaláciou OS sa to nekončí, boli nainštalované aj:
1. Ovládač chipsetu ?
2. Ovládač LAN ?
3. Ovládač zvuku ?
4. Ovladač grafiky ?
5. Ďalšie pripojené zariadenia... ?

Podotázka (čiste kontrolná):
Aký systém si tam mala predtým. A išiel internet?

Hlavná rada:
Nestačí len nainštalovať systém,
ale ihneď nasleduje inštalácia chipset drivers (zo stránky výrobcu/ na konkrétny typ),
a následne ostatných driverov - pre daný konkrétny HW a systém.

Tento postup má presné pravidlá - poradie.
.
Vyhľadaj si tu túto tému,
neraz tu bola pomerne dôkladne popísaná.