Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde Internet pres kabl

Dobry vecer
prosim o pomoc koupil sem novy routr a pres kabl my nejde do stolniho PC internet i kdyz pise ze je pripojen tak my napise ,,nelze dokoncit nasledujici akci Obnovovani adresy IP,,,v nastaveni mam zizkat adresu IP automaticky.
Kdyz kabl zapojím do notteboku tak internet normalne jde.
Pres stary routr sel normalne internet ale ten se pokazil.
wifi jde taky normalne,
Uz se stim trapim pres 4hodiny a sem uplne mimo.
Jak ve stolnim tak i v nottbuku mam win XP
Dekuji moc za radu.

Tak ani ručni zadani nepomohlo mam routr KOZUMI K-1550NR,restart jsem zkousel, ted jsem zkusil pripojit notebok od ženy pres kabl a taky tam jde hned Internet,nejveci zahada pro me je ta ze rano pres kabl sel pak jsem tam pripojil jeste notebok pres kabl a ve stolnim PC Internet prestal jid.zkousel sem i zamenu kablu a vse stejny je my jasny ze ja delam neco spatne ale uz sem stoho :-(magor
diky za dalsi pomoc