Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký displej je lepší

Jaký displej u notebooku je jasnější a je na něj lépe vidět a nebolí z něj oči?
TFT LCD displej s LED podsvícením nebo TFT Tru Brite s LED podsvícením? Jak se liší?

A co skočit do kvelbu, a tam si to prohlídnout?
(on má každý trochu oči jiné, tak těžko něco pro jiného doporučit)
Mě například nevyhovuje ani jeden,jsem zvyklí na na normální s IPS displejem)