Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proc nemuzu naformatovat hdd na FAT32?

Potrebuju radu, vlastnim tento suplik na 2,5" Hdd http://www.alza.cz/externi-box-msi-starbox-d85883. htm?kampan=zbozi.cz v nem mam strceny hdd co mi zustal z upgradu ntb, jedna se o FUJITSU MHV2040BH.

Hdd funguje bez problemu, ale chci jej vyuzit pro dvd prehravac ktery podporuje jen system souboru FAT32, tudiz potrebuji hdd preformatovat z NTFS na Fat32, ale proste to nejde, viz screeny. Nejaka rada? Nez jej rozeberu a napojim naprimo do sata v pc.

hddw.png
hdd2n.jpg

Zkus se podívat sem:
tady se povedlo přeformátovat 1,5TB HDD z NTFS na FAT32 a DVD recorder ho bere:
index.php
Všem se osvědčil tento jednoduchý prográmek:
http://www.slunecnice.cz/sw/hp-usb-disk-storage-fo rmat-tool/
jenom jsem musel odškrtnout Quick formát. Trvá to déle /asi 30 minut/, ale naformátuje.
Osobně jsem takhle zformátoval 250GB HDD 2,5´´, který lze přehrávat přes USB v TV nebo DVD přehrávačích nebo v setopboxech s USB.