Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přednákupní rada - notebook Asus K50IJ-SX424V

Dobrý den,
uvažuji o nákupu notebooku cca kolem 10 000 Kč.Měl by sloužit hlavně na kancelářské aplikace, zápisy ze školy atd. Samozřejmě internet přes Wifi i pevnou síť (facebook), videa z intrenetu a možná i nějaké méně náročné hry.

Je notebook Asus K50IJ-SX424V dobrá volba, nebo mi doporučíte něco jiného ?

asus-k50ij-sx424v-d183338.htm

To už mrkni po Acer TravelMate (5742Z-P613G32MN), který se pod 11 tis. i s OS dá sehnat a záruku by měl mít - pokud se nepletu - 24 měsíců v obou případech. Mj. jde o matný notebook včetně displaye, což může pro někoho být malé plus. Na rozdíl od té Toshiby má už solidní (i když také integrovanou) grafiku Intel HD (ta C660 z odkazu má "pouze" Intel GMA 4500M, tedy nejde o nedávno solidní a výhodnější verzi kancelářské Intel GMA 4500MHD - viz např. akcelerace videa).