Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátové připojení

Ahoj,mám dotaz jestli byste někdo věděl odpověď.Od včerejška mi nejde internet do notebooku,tedy jde se připojit k síti,ale vypadává a fakt hodně často.Mám ještě jeden notebook a tam to nedělá.Jsou oba pře wifi.
Díky za odpověď

nemontuje se ti nějaký vychytralý antivirový superbalík do připojení?
neběží v paměti nežádoucí procesy co jen vytěžují procesor a nemají tam co dělat? (taskmgr.exe - procesy)
máš na obou pc podobně nastavený síťový protokol tcp/ip, viz výpis: ipconfig -all?
nezkoušela jsi na tom vypadávajícím pc instalovat nějaký soft od apple? (itunes, ...)
prohlížeč událostí (eventvwr.msc) nehlásí žádné chyby ve spojení s wifikartou?

je to hodně otázek na které spíše neumím odpovědět:-)
máme od O2,internet a TV(TV se mi tak jednou denně "kousne" takže musím resetovat router a pak to funguje,internet v notebooku mi vypadává,ale zase sám naskočí - je to nepříjemné,ale dá se to vydržet),již jsem na O2 několikrát volala a nakonec jsem se dověděla,že je to zyxelem,abych ho reklamovala,jenže mi od včerejška začal ten internet v notebooku vypadávat hrozně často,že teď je to tak 3X do hodiny,tak mám obavy,aby to nebyla nějaká chyba v notebooku.
antivir - mám kaspersky Internet security 11.0.2.556 - hodně ho chválí tak ho mám na zkoušku 5 den
síťový protokol,jsem neměnila(ani nevím jak) mám to takhle cca 2 roky- a to fungovalo
žádné chyby mi to tu nehlásí...

myslíš že by pomohlo kdybych smázla všechno v notebooku a nainstalovala bych to znovu?(sice jsem jej nechala antivirákem projet jestli tu nemám nějaký vir-ale nic mi to nehlásí - tak jestli bych to nesmazala zbytečně)

Díky za odpověď

...že je to zyxelem,abych ho reklamovala,jenže mi od včerejška začal ten internet v notebooku vypadávat hrozně často,že teď je to tak 3X do hodiny,tak mám obavy,aby to nebyla nějaká chyba v notebooku.

pravděpodobně polomrtvý napájecí adaptér toho zyxelu.
pokud už nejde reklamovat router, koupil bych podle štítku univerzální adaptér na stejné napětí a podobnou velikost (=výkon). bývají k tomu univerzální koncovky s namalovanou polaritou.

antivir - mám kaspersky Internet security

ano, to je podezřelý přemoudřelý balík všechno v jednom. tyto svinstva se chovají neprůhledně co se týká síťové komunikace. čistýě funguje samotný antivir než pofiderní balíky s tzv. internetovými ochranami.
lamy z viry.cz dnes doporučovaly sw "avira", prý dobrý nenáročný av.

přeinstalaci zatím považuju za zbytečnou.