Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zjistím typ základní desky?

dobrý den rád bych se zeptal jak zjistím typ základní desky když od pc nemám žádný dokument.Děkuji jde mi o případný upgrade procesoru a ram jelikož mám 2krát 2 gb ram a mám ale 3 gb pravděpodobně asi deska nepodporuje více nevím.Děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: základní deska? (karel)

Karle nevím jak ty, dle tvých "příjemných" odpovědí soudím, že tě to doslova otravuje, když někdo neví něco co ty. Pak ale naprosto nechápu proč vůbec odepisuješ. Už jsem si všiml u více témat styl tvých rad. Tak buď poradím slušně s úctou k lidem, kteří bohužel o daném tématu tolik nevědí a nebo se nezapojuji do debaty vůbec. Možná by se ti pak někdy taky moc nelíbilo, kdybys chtěl v něčem poradit a někdo by z tebe dělal idiota, ale každému podle zásluh. S odpovědí na můj komentář se obtěžovat nemusíš, zabrouzdám tady určitě až za delší dobu a to si ani nevzpomenu na nějakého protivného Káju. Příjemný den všem...Adam H.

Vlakno je z 05.02.2011 18:36, ale aj tak mi neda.
Urazas Karla pre vyrok:
"Přečíst písmena na té desce tě nenapadlo?"

Cital si dotaz: "jde mi o případný upgrade procesoru a ram"
Myslis, ze by to autor zvladol bez otvorenia bedni?
Ked autor zvladne otvorit bednu, tak opisat typ/verziu dosky, je podla Teba blba rada?

Ked autor nema na to, aby otvoril bednu, tak je bezpredmentne pisat takyto dotaz.
Predsa na Upgrade bude potrebovat osobu znalu (kamarat, servis), ktora dokaze identifikovat aj stavajucu zakladnu dosku.

Niektore programy aj tak neidentifikuju ZD spravne, alebo nedokazu rozlisit spravne reviziu. Co je pri "upgrade procesoru" velmi dolezite. Preto je lepsie opisat udaje z dosky.

Takze mas nejake logicke vysvetlenie na Tvoj vygrc?