Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s tiskárnou

Dobrý den, potřeboval bych poradit, už dva roky má tiskárnu viz http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product?product =3177566&lc=cs&cc=cz&dlc=cs&submit.y=0&submit.x=0& lang=cs&cc=cz a najednou při zapnutí se mi zobrazí, nalezen nový hardware, a když chci něco vytisknout tak nic, ale kopírovat jde. Když něco chci vytisknout, tak mi to napíše, přidání do fronty, a když to chci odstranit, tak to napiše odstraňování, a to je tak vše.. Zkoušel jsem přeinstalova ovladač, nainstaluju ho, a při každém zapnutí to chce další instalaci, nevíte někdo kde je chyba, nebo čím to může být? Děkuji

takže jestli tomu rozumím, pokud jsem odinstaloval komplet ovladač, restartoval PC, a nainstaloval znovu ovladače, a dělá mi to, to samé už 3 x stejným návodem, a nejede to, tak je v háji tiskárna? Popř. může to být kabel USB, když se s ním vůbec nehýbalo? Díky