Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alvarion BreezeACCESS

zdarec, dostala se mi do ruky anténa Alvarion BreezeACCESS SU-RA-3.5a1. je to nějaká 3.5GHz anténa/AP.

Nemá někdo nějaký technický paramatery a co to přesně je? Kdybych ji měl jak vyzkoušet tak ji klidně prodám - protože mě to je asi k ničemu.

Google jsem pochopitelně zkoušel ale nic podrobnějšího jsem nenašel.

Díky moc

není to anténa, je to přístupový bod. S ohledem na to, že na to nemáš licenci (bezlicenční je pouze 2,4GHz a 5GHz pásmo), je ti to úplně k ničemu..

Jinak se celkem divím, alvarion (resp. Breezenet) je hodně známá izraelská firma, která prakticky celou wifimánii začala.. že by neměli web? :-)

edit: FYI: Alvarion

Web maji, tam jsem se díval jako první ale nenašel jsem podrobný technický parametry a prakticky ani žádný konkrétní produkty, maj tam jen nějaký ty rodiny produktů bez podrobnejch informací.

Jop, to s licenčností jsem si taky myslel, ostatně stejnak bych to nijak jako bežněj uživatel nevyužil, vzhledem k tomu že do toho vede coax tak bych ani neměl další potřebnej hw. :D

btw: made in israel mě docela překvapilo, jeden by čekal čínu :)

díky za rychlou rakci