Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nelze vypnout, uspat ani hibernovat

Už jsem sem psal tento problém ale řešení se nenašlo, proto zde apeluji znovu.
Pohrál jsem si s možnostmi napájení ale ani to nevyřešilo tento problém.
Počítač se prostě nedokáže vypnout, když ho nechám ať se vypne, tak ukončí veškerou relaci, vypne se a za půl sekundy po vypnutí se zapne znovu, na restart je to v řádech desetin sekundy pomalejší, rozeznám restart od tohoto problému. Pokud nechám počítač uspat nebo hibernovat, opět ten samý problém. Pokud bych to nepopsal dost jasně, vezmu telefon a nahraju to nebo já už nevím. Docela mi vadí aby počítač běžel neustále, a pokud ho chci vypnout musím natvrdo jinak se nevypne.

Děkuji za jakoukoliv pomoc
Doplnený odkaz na pôvodnú otázku. (los)

Windows 7 32bit v procesech nic neobvyklého neběží, o všem vím co je a pokud nevím - Google poradí.
Ovladače mám přímo na 32bit všechny ... ale to mi připomíná že jsem neinstaloval na Chipset ovladače, proto du stáhnout everest a zkusím se podívat na googlu, teď se jdu ale podívat do biosu ... Děkuji za prozatimní rady :)