Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSi

Zdravim, mám takový menší problém týkající se levého pantu u notebooku Msi. Praskl mi ten plast v ohybu, takže mi to drží jen na pravým, a tím pádem ho nemůžu zavřít protože jinak bych utrhl kontakty a obrazovka by byla v prdeli. Mám otázku, jestli někdo nemáte nějaký řešení, jak ten pant spravit. Servis zavrhuji, protože cena 3000,- za 2 roky starý notebook je trochu moc..

Já opravdu netuším, jak to vypadá u MSI (tuhle značku, co se notebooků týká, mám na černé listině a ze zásady od nich nic nekupuju). Nicméně, pokud ti prdnul pant, je třeba jej kompletně vyjmout, to, co je zlomeno vyztužit nějakým tenkým, ale pevným materiálem a slepit k sobě. Nevěřím, že byť šunt, tak že MSI má panty z UH...