Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontrola sestavy PC a výběr zdroje

Dobrý den,
rozhodl jsem se pro renovaci PC a potřeboval bych to zkontrolovat, jestli všechno půjde spávně dokupy a taky bych potřeboval poradit zdroj.

Sestava bude následující:

Základní deska(s integrovanou grafikou):
msi-880gm-e41-d189751.htm

Procesor:
http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x4-965-black-edit ion-d145518.htm

2x Ramka
http://www.alza.cz/pameti/ddr3/4-gb/a-data-4gb-ddr 3-1333mhz-cl9-premier-series-d203557.htm

Harddisk:
ponechávám ze starého PC
1x starý 120GB harddisk(IDE rozhraní)
1x 500GB se SATA II

Jak jsem již psal, zkontrolujte mi prosím, zda je to funkční(ikdyž to by doufám mělo) a požádal bych o radu s výběrem zdroje.

Děkuji

PS: Tento dotaz jsem již jednou na toto fórum psal, ale již jsem ho nenašel, proto se za případnou duplicitu omlouvám.

Tak díky mockrát. Předpokládám, že PC je tedy složen asi dobře, když není žádná připomínka. Snad jen dotaz...
1, Základní deska myslíte dostačující vzhledem k ostatním komponentům?
2, Když ten starý harddisk s nainstalovaným OS připojím k novému PC(deska, procesor...) nebude problém? Tzn. je operačnímu systému jedno, na kterém PC se spustí? Předpokládám, že ano, ale kontrola je kontrola.