Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí Síť RJ45/ zásuvky/zapojení

Zdravím. Doma mi zapojili zásuvky LAN/ Rj45 a na půdě mám připravený jeden kabel na zapojeni do routru. Logicky mi tedy říká, že jsou zásuvky zapojené sériově - za sebou. Otázka: Jak řešit sdílení internetu? Internet běží na Wifi a je funkční - na půdě funguje. Nemohu ho ale rozchodit ze zásuvek v bytě.
Zapojení: Kabel od Antény s vestavěným routerem(internet funguje) > router > jeden kabel do zásuvek. Když připojím počítač v místnosti normálním kabelem tak to nejede. Můžete někdo poradit zoufalci? Předem moc děkuji.

Je to těžko pochopit z Tvého popisu. Nevím, zda to úplně chápu, ale máš nějaký kabel z antény, která má integrovaný router a na tomto kabelu Ti internet funguje. Pak tedy ho jen píchni do switche (2 routery za sebou nejsou ideální řešení) a ze switche zapoj kabely k jednotlivým zásuvkám. Nebo si od routeru v anténě natáhni další samostatné kabely k zásuvkám (je-li možné do tohoto routeru zapojit další kabely).