Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafické karty

Zdravím, podle čeho se nakupují grafické karty?? nemyslím jako podle výkonu, ale třeba jak se RAMka kupuje podle DRR (1,2,3) ... Děkuji

Těch kriterií je víc, než jen frekvence a typ pamětí ( DDR5 jsou samozřejmě rychlejší, než DDR2 a pod..). Třeba sběrnice ( 64bit je horší, než 128bit..), takt (700MHZ je horší, než 900MHz) chlazení...
Napiš, do jakého PC a za kolik si chceš pořídit kartu a tady dostaneš návrhy i se zdůvodněním.

No prostě kámoš chce po mě, abych mu vylepšil jeho PC, ale teď má prej tak 2 000 a chce nějakou grafárnu a RAMku... grafárna by mohla být tahle a RAMku tuhle ... co všechno musí podporovat ta základní deska? ... nějak na ní nemám odkaz, páč je stará, ale je možné že má jeden slot pro RAMku na DDR, druhy na DDR2 a třetí na DDR3?