Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor vs grafika v notebooku

ahoj,
hledám delší dobou notebook na zápisy do školy, na pouštění videí, prohlížení inernetu a sem tam nějákou starší hru (vím že notebook není herní počítač).
Nedávno sem našel toshibu která vyhovuje mým požadavkům, ale má spoustu variant, vylučovací metodou mi vyšlo tohle:

AMD ATHLON II P320 2,1GHz / 4GB / ATI HD4250 /
http://www.mironet.cz/toshiba-satellite-c660d113-- 156quot-led--amd-athlon-ii-p320-21ghz--4gb--320gb- -ati-hd4250--dvdrw--wifi--w7hp+dp114361/

Intel D-C T4500 2,3GHz / 4GB / Intel GMA 4500M
http://www.mironet.cz/toshiba-satellite-c660137--1 56quot--intel-dc-t4500-23ghz--4gb--500gb--intel-gm a-4500m--dvdrw--bt--w7hp-cz+dp117665/

grafika u 1. případu je 2x silná, ale zase tam není ten procesor...může mi někdo zkušenější prosím poradit?:)

Na zapisky staci netbook. Grafika sa da, starsie hry idu. Normalne z grafickych programov, ktore pouziva reklamna agentura (photoshop) ide aj na´mojom netbooku s103T.. fakrt som bol o kvalite grafiky prekvapeny. Aj spoty na www.mediamenu.sk mi to prehrava uplne v poriadku. Dokonca aj videa vo fulHD!
Takze na take normalne reklamne veci to staci.
Co vy na to?

Problém netbooků je v tom, že jsou příliš malý na pohodlný psaní. Na nějaký ťukání na net to jde, ale na delší texty nepoužitelný. Tedy hlavně u modelů 10" a míň, ale i u 12" je třeba mít ženský ručičky.