Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze otevřít obrázek

Prosím o radu, nejspíš jsem si smazala nějaký program v PC. Pokud jsem na internetu a kliknu na foto či obrázek automaticky se otevřelo nové okno a fotka se objevila samostatně a zvětšená, nyní se mi okno otevře ale ihned se minimalizuje a fotka tam není, nevíte prosím jak to napravit ?? Který program by mi v tomto mohl pomoci ?? Děkuji moc za radu

Pokud jsem na internetu a kliknu na foto či obrázek automaticky se otevřelo nové okno a fotka se objevila samostatně a zvětšená

Tohle je přeci záležitost toho, kdo ty stránky programuje, jestli to tak vyrobí či ne.
Dej sem odkaz na web, kde ti to dělalo a nedělá.
Také bys mohla mít nějaké nastavení prohlížeče, aby blokoval nová okna.

nefunguje to např. tady http://www.amanda-seyfried.us/photos/displayimage. php?album=482&pid=22561#top_display_media v těchto klasických fotogaleriích (vím že to tak nemusí mít provozovatel stránek ale tady to opravdu tak bylo, chyba je u někde u mě)pokud kliknu na tento obrázek tak se vždy otevře a zobrazí, mě to nyní nedělá ale vím na 100% že předtím to fungovalo, mrknu se na nastavení prohlížeče ale to by mi vůbec to okýnko nevyskočilo, mě se otevře ale je tam pouze bílá obrazovka...

a nebo mě ještě napadlo, ta klasická věta co bývá u fotografií na internetu: pro zobrazení v originální velikosti klikněte na obrázek, dříve jsem klikla a obrázek se otevřel, nyní kliknu a otevře se prázdné bílé okno...

tak javascript mám zapnutý ale jak jsi psal zkusila jsem v exploreru a "zvětšil" se obrázek tak jako dřív bez problému a v mozille to nefunguje... jen mi pořád není jasno proč to předtím šlo a teď ne... co kdybych mozillu odinstalovala a nainstalovala novou, pomohlo by to ??jako laika mě nic jiného nenapadá