Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr grafické AGP karty

Dobrý den.
Chci vylepšit tuto sestavu grafickou kartou : P4 3.20GHz (socket 478), 1.5GB RAM DDR1, AGP slot, 450W zdroj, Radeon 9250 128MB DDR1 32bitová sběrnice, |pasivní|.

Hrát se na tom musí dát The Sims 2 a starší hry typu CoD1,2, netřeba nejvyšší detaily a rozlišení.

Karta by se měla vejít do 800-1000kč (kdyby někdo měl na prodej funkční, tak není problém se dohodnout).

Napadla mě tato, ale v nV se nevyznám. :-( Byla by lepší?

http://www.alza.cz/gigabyte-n62256dp2-rh-d85667.ht m (dál bych vybíral podle taktů)

nekoupil bych to, o moc lepsi nez soucasna nebude.

Rekl bych, ze na aukru (pripadne zkus bazary) bys mohl sehnat neco ve stylu Radeon 9800 - Radeon X800 - Radeon X1600 do 1000 Kc, pro tvou sestavu asi optimalni.