Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Zdravím,
Mám problém s bedničkami 5.1. Z ničeho nic mi přestali přehrávat zvuky z internetu,je jedno jestli jde o youtube,či jinou stránku,prostě zvuk nejede.Přitom sluchátka zvuk z té samé stránky přehrávají.Pokud jde o zvuk pouštěný z PC,tak tam vše funguje bezvadně jak u sluchátek tak u bedýnek.
Nevíte někdo,kde by mohl být problém ??

Děkuji :)

a skousel si napriklad preinstalovat kodeky,kdyz si nevis radi tak je staci preinstalovat anebo se do nich mrknout a take do vsech programku ktere ti jakkoli podporujou zvuk a podivat se v nich jestli tam neni neco spatne zafajknuto.
Muze taky byt to ze muzes mi nekde nastaveneo stereo a ne podpora 5.1.
Stane se to kdyz vypojis 5.1 a programek si sam zvoli cestu sterea.Skus zacit temahle jednoduchimi cestama.Nekdy pomuzou,aspon doufam...