Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapnutí náhledů ve Windows vista

zapnutí náhledů videa ve Windows vista

čistila jsem pc a asi se mi to někde vyplo ,jen nemůžu přijít nato kde ... na internetu jsem našla jen toto,ale to se týká xpček , děkuji

'' v průzkumíku zvolte uspořádat / možnosti složky hledání / zobrazení / zrušit či vyklitnout položku "vždy zobrazit ikony nikdy ne miniatury"

to bych mohla ale nevrátí mi to i nějaké něžádoucí soubory,které mi zpomalovaly pc? já jen že jsem včera promazála pomocí odporníků pc a tam jsme i pročištovaly nějaké Thumbnail ,takže tím jsme asi smazaly u nějkterých videí ty náhledy , u některých to tiž mám a u některých ne ... zajímavé je že u nově stažených videí je také nemám

hele tak to nevím ,jsou to profesionálové a počítač se o 100% zrychlil a až na ty náhledy videí vše jede ... pořád zkouším vykoumat zda nejde něco s těmi náhledy udělat ,ted jsem něco našla v control folders ,tak to zkouším .... když nic nepomůže tak pak dám tu obnovu

nejde , ted jsem si ten náhled vypla úplně přes to control folders,štvalo mě jak byly vidět jen nějaký náhledy... , používám wmp a vlc a videa ve vlc ukazují náhled u všech což je divné ...přemýšlím jestly bych spíše neměla odinstalovat přeinstalovat kodek,který používám k wmp
co se týče toho pročištění systému co jsme spolu dělaly tak jsme používaly vistamanager což je prý jako dvd s windows -samozdřejmě říkám jen jako...

aha,tak to budou kodeky nebo ten player.Zkus odinstalovat kodeky a pak je dáš tedy na zpátek a já se podívám na ten přehrávač jestli se dá odinstalovat a dát zpět.Pokud to nebude kodekama,běž tam jak se odinstalovávají programy a někde vlevo je vypnutí funkcí systému,kde najdeš ten player restartuješ a pak ho dáš na nanovo,nahraje se jako nový.

jj tady už je toho víc a přehledněji ,ale od metody 2 a více už nevím kde hledat - vůbec nevím kde v pc naleznout záložku Visual Effects Performance Options,Local Group Policy Editor nevíš?, co se týče registry.... do toho nechci radši ani zasahovat,bůhví co se ještě pokazí , ted se mi začal restartovat sám od sebe průzkumník windows,což není nejlepší ... asi jak ted hodně zkouším přenastavovat,tak se to pc nelíbí

potom bych to neřešil a opravil s dvd od Vista.Víš zrovna ten čistič co používáš ten Manager já používám na opravy ve Windows,ale na čištění ne.Zkus najít v tom programu Vista Manager resetování WMP jestli s tím pohne.Repair Center/Troubleshooting/Reset Windows Media Player to default settings,pokud si tohle nedělala.

jj je to rozhodně nevýhoda vist ,ale mě to až tak nevadí .... jakmile si za pár let koupím nový pc ,tak rozhodně s windows 7 ;-) , takže tímto to asi uzavřeme,když s tím nelze nic udělat (cca za 1 rok budu dělat přein.os takže by se to mělo napravit) , díky všem