Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zvuku

Dobrý den,mám zvukovou kartu ATI AA01 a mám ovladač zvuku Realtek High definition audio,na systému windows vista,jsem laik a nevyznám se v tom,ale můžete mi poradit,jestli se nedá k té zvukovce sehnat jiný,lepší ovladač zvuku,občas s tím mívám problémy,předem díky

mám zvukovou kartu ATI AA01

jsi si jist? správce zařízení - zvukovka - vlastnosti - podrobnosti: máš co za řetězec:

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0262&SUBSYS_10CF0100...

celé windows ti instaloval kdo že je to nefunkční a drbeš do toho?
"občas s tím mívám problémy" - to znamená co?