Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook?

dobrý den chci se zeptat jaký byste mi doporučili noťas nejlíp do 14 tisíc(max.15 tisíc)Používal bych ho z 80% doma tudíž by měl mít display 17 palců(když bude 15 tak nevadí ale nejlíp 17) samozřejmě 16:9, měli by na něm jít i novější hry jako FIFA 11 nebo Mafia 2(nevadí když ne na nejlepší detaily)dále bych ho používal ke sledování filmů tak HDD minimálně 500GB, k poslechu hudby, internetu a práci s textem(Mám Office 2010)Procesor alespoň 2,2Ghz nejlíp 2,4Ghz. Byl bych vám moc vděčný kdybyste mi poslali konkrétní notebooky, moc moc děkuji...

rozjel. Ale nebude to hratelné, protože to maximálně pojede cca 10-15fps.

edit: kdyby ses na ten odkaz aspoň podíval, tak bys viděl, jak si ta grafika vede v některých hrách. Z toho si můžeš udělat závěr, jak pojede (resp. nepojede) např. v daleko náročnější Mafii2.

Vybirej vse , jen ne notebooky znacky -> HP <- Bratr to ma , a furt si jen nadava za to ze nemohl koupit nic horsiho , napisou ze to ma vlastni grafiku , a vsechno je integrovany . Stejne tak to ma i muj druhy znamy . Dale rychle odchazi zdroj a vetrani notebooku. A kdyz koupit pouze s Windows 7 , jelikoz HP ma s Windows XP nejspise peknej problem. Spravne tam nefunguje grafika. A casto dochazi k TZV : Modre Smrti ...

jen ne notebooky znacky -> HP <-

tisíc lidí, tisíc názorů.

Já mám už třetí HP, před týdnem jsem koupil HP Probook 4520s a zatím spokojenost. Pracuje svižně, všechno funguje, neřve, netopí. Nikdy mi zdroj neodešel.

napisou ze to ma vlastni grafiku , a vsechno je integrovany

když neumíš číst konfiguraci, tak se nediv ;)

Dale rychle odchazi zdroj a vetrani notebooku

když si neumíš vyčistit větrání.

Spravne tam nefunguje grafika. A casto dochazi k TZV : Modre Smrti ...

Jak nefunguje grafika? Modrou smrt jsem na svých HP-čkách neměl nikdy.

Resumé: prostě si stím neumíš poradit.

Já bych zas nikdy nešel do Acera (vysoká poruchovost, nízká kvalita zpracování) a především je dobré si uvědomit, že book není na hraní nejnovějších her.