Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk

Nazdárek Všem, mám dotaz ohledně přehrávání zvuku. Jde mě o to, jestli jde nějak nastavit v počítači, aby šel zvuk na repráky klasicky z audia v zadu a zároveň i z předního výstupu audia na sluchátka? Chtěl bych to kvuli propojení PC a TV.
Dýky za radu H.

1. Pre začiatok - lebo vidím, že sa nikam nedostaneš a akú zvukovku máš... si stiahni tento program: speccy - nainštaluj a spusti. Dozvieš sa aký hw v PC vôbec máš.
2. Kto Ti inštaloval OS na PC ?
3. Ak neboli inštalované ovládače, ktoré sú k doske na CD - potom by bolo vhodné ich nainštalovať.

1. Zvukové zařízení High Definition Audio
2. Já
3. Přeinstal jsem dělal někde před měsícem a nejsem uplně zastáncem všech ovladaču dodávaných s deskou. Kolikrát se tam natahjí hrozný zbitečnosti, který stejně nepoužívám.

Kouknu na stránku výrobce po ovladači zvukovky na win 7 32bit. Jinakdeskaje od Gigbyte M85M-US2H.
Zatím dík za rady a omluva že reaguju až teď, ale prcek včera rozhodl, že se půjde spát.
Jak dojdu z rachoty dám se do toho a snad to rozchodím.

nejsem uplně zastáncem všech ovladaču dodávaných s deskou.

Aha, takže ti chybí ovladač chipsetu. Je jedno, co zastáváš, pro správnou funkci to tam musíš nainstalovat.
Vlož CD od desky a nainstaluj chipset driver. Nemusíš instalovat žádný programy, ale drivery ano. A i když se tam nějaká zbytečnost natáhne, tak ji nemusíš používat, ničemu to tam snad nevadí.

Zvuk jde tak jak má. Normálně zezadu a když připojím přední a odpojím zadní, tak to hraje zepředu. Mám tu volbu zatrženou a pořád to hraje standardně. Už jsem prohledal v počítači všechno možný a nastavil kde to šlo, ale nic nepomohlo.