Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flashka - záhada

Zdravím a prosím o radu.
Mám PC s Win7 (64bit) a tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7891 4 flashku.
Když ji připojím do USB, tak v "tento počítač" se objeví hned, ale otevřít nejde dříve než za cca 20 až 30 sekund. Do té doby flashka jen bliká a kurzor myši ukazuje "zaneprázdněn". Jiné flashky se v mém PC otevírají téměř okamžitě. A co nechápu, tak tato flashka se v jiných PC otevírá taky hned, jen v tom mém ne.
Děkuji za případnou radu.

Opravdu tam ten malý skrytý oddíl (zase) je. Zřejmě je to důsledek mého pokusu tuto flashku rozdělit (byla to blbost, dobře mi tak). Ve Win to nešlo, Acronisem jo, ale ve Win ty oba disky stejně vidět nebyly, tak jsem je zase spojil do jednoho. Jenže jak jsem teď zjistil, tak když ten malý kousek (co se tam pořád motá) v Acronisu spojím s tím hlavním, tak se to tváří, že už tam není (i ve správci disků ve Win) ale za nějaký čas se tam objeví znova. Ať dělám co dělám, toho malého dílku se nemůžu zbavit.
Dá se to vůbec ještě nějak dát do pořádku? CHtěl jsem to zkusit i v Partition Magicu, ale s mou verzí Win není kompatibilní a XP zatím nemám po ruce. Ve správci disků ve Win7 to nejde.