Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P5LD2 SE

Měl bych dotaz ohledně základní desky P5LD2SE od Asusu. Mam windows 7, 64 bit verzi ... ovladače, všechno jede... pouze mi nejdou nikde sehnat ovladace na USB 2.0. Vite někdo co s tim? poradte pls ...

Jediný ovladač který by s tím mohl souviset je INF Update Utility - Primarily for Intel® 6, 5, 4, 3, 900 Series Chipsets a stáhneš ho i ze stránek intel.com.
Předpokládám ale spíš rozdrbané windows, usb podle mě jedou jako usb2 i bez tohoto ovladače protože jej win7 už mají.