Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi v notebooku

zdravim mam acera 150let staryho potřebuju v něm rozjet tu wifinu stahl jsem ovladače na to přimo u vyrobce už to tam je ale nemjužu se nikam připojit vždy to skončí a nic potřebuju na to i nejaky ovladaci program nebo tak něco.dekuji moc za odpověd

je to Acer Travel mate 4520.operační system tam ma XP prof.oba ovladače se nainstalovali bez problemu ale na puvodni viste tam na to byl nějaky program ale na xpečkach toam nemam nic.Sit najdu ale nemužu se na ni připojit ukaže se připojovani řek bych že se i připoji ale to trva takove 2 vteřiny pak se ukaže že sit je nedostupna nebo že bylo ztraceno spojeni