Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Policejní teror na srazu Poradny

Tak nás někdo prásknul, policie měla naše fotky a kordony policejních
těžkooděnců nás doprovázely do blízké restaurace. Bylo to, jako když v Brně
hraje Baník nebo Sparta. Vyvrcholilo to na malé místnosti :

[kontrola5ws.jpg]

ale bylo to vyváženo dobrým pivem, kvalitní stravou a hezkou slečnou servírkou :-)

BTW, ta fotka je opravdu originál z WC restaurace Gargana :!:
fuente, ten rum nas asi dorazil, ale toto ako IT novinky nemozem nechat -> pokec :-p (IgorK) (Fuente) (Fuente)

Nevadí, uvažoval jsem, že to tam prdnu, jen mi to připadalo zábavné v IT (Fuente) (Fuente)

No co, tak Policie monitoruje jestli tam třeba nelegálně nešíříte SW a je připravena provádět opatření k zamezení této trestné čínnosti (což je záslužné) ale přesto věnujte zvýšenou pozornost, jestli náhodou vám někdo nenabízí nějakou nelegální kopii.