Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Jinak bych měl ještě připomínku k bedně. Je tady někdo, kdo tu grafiku má v bedně podobný Elite 330? Ta grafika je dost dlouhá, aby se tam vůbec vešla.

edit: Změřil jsem svou Elite 331 - odzadu k disku 27 centimetrů (ale jsou tam třeba ještě tak 2-3cm, aby se tam daly nějak normálně protáhnout kabely). A našel jsem, že HD6970 (6950 by měla být stejná nebo hodně podobná) má přesně 27 centimetrů. Takže disk buď dát nějak výš/níž nebo možná lepší možnost - dát ho do 5,25 pozice do nějakýho chladiče na disk. Obvykle se takový ty chladiče na disk dělají i s tlumičema hluku.