Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virus

Dobrý večer, prosím o radu: mám antivirus ESET Smart Security a v posledních dnech mi neustále ukazuje virus, který se uloží do karantény,i několikrát denně. Je tam napsáno: Název objektu: C:Systém Volume Information restore, důvod Win32/Adware.Bandoo aplikace. Můžu s tím něco udělat? Děkuju.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

na adware je možná lepší vzít antispyware. ještě lepší může být poznamenat si cestu k tomu co ti hlásil eset, a smazat si ho sám.
dnešní viry/spyware se obvykle skládá z více částí. nejde jen o vlastní "škodič", který ti určil antivir, ale ještě bude někde zapsaný automatický spouštěč a množič toho viru. čili když ho dnes vymažeš jen z System Volume Information, zítra tam bude zas.
takže projít si všechny autoruns cesty v pc a najít škodnou (run klíče v registrech, startup složku v profilu, náhle objevené autorun.inf na discích). samozřejmě zkontrolovat neznámé a divné procesy v paměti.
odvšivení pc netrvá ani půl piva, vyzkoušeno.
a pokud nebyla nákaza stažena z netu, mohl ji někdo přinést na flashce. takže nodrivetypeautoruns pro všechna média, a zkontrolovat flashky.

Stáhla jsem si ten SUPERAntiSpyware jak jste doporučil a ukázalo mi to 503 hrozeb, mám všechny ty položky dát do karantény, nemohu tak přijít o nějaké důležité programy? Vůbec tomu nerozumím jak to funguje, děkuju.