Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi hra

neviete čo znamená OPEN GL???? nejde mi spustiť hra ktorá mi ešte pred pár rokmi fungovala... naskočí mi tam tabulka a je tam napísane open GL...

tak som to tak pochopil že to môže byť že som zle nainštaloval grafickú (driver) ??? bo ete ako som preinštaloval windows tak mi to bez problemov šlapalo a od vtedy ako som to preinštalovol tak niektore hry mi nechcu isť može to byť tým??