Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vytížení CPU

Začly se mi v PC dít divné věci - např. po cca hodince hraní hry Texas Holdem Poker či stejné hry na Facebooku mi začne silně hučet větrák a PC se zahřívá - když mrknu do Správce úloh, tak CPU je na 100procentech - hru vypnu a CPU se pohybuje mezi 30 - 90procenty a nezbývá mi než PC restartovat či vypnout. Zaroveň je spuštěn jen Outlook a IE.
Nevíte, co to může být a jak problém vyřešit?
jedná se o notebook Sony Vaio
OS Win Vista SP2

tak jsem to seřadila podle CPU a po chvilce vytížení CPU vyskočilo na 53procent, ale první tři aplikace (IE, Superantispyware a správce úloh) měly každá max 4

edit - rozjela jsem poker má tak kolem 50, ale to je asi jen začátek, protože problém na stává vždy po cca hodině hraní
jo a CPU je tak cca 65celkem

můžeš si stáhnout tento program hijackthis2.0.2 je to v angličtině.Udělej sken i s logem,log se uloží tam kde je nainstalovanej program.Log pak vložíš na adresu www.hijackthis.cz s tlačítkem procházet ho najdeš v pc kde je nainstalovanej program a provedeš analýzu.Pošlou ti vyhodnocení,všímej si žlutých a červených křížku ty ti naznačují že nejsou v pořádku,zelený a otázníky jsou v pořádku.
Položky označené křížkem označíš v programu hijackthis a nakonec dáš dole fix,pokud ale něco v nepořádku najde.Otazníky dej taky na opravu.

asi jsem problém vyřešila - v určitou hodinu se mi každý den spouštěl windows defender, který byl ve správci uloh skrytý v "procesech všech uživatelů" :-D
hra a defender bylo na CPU asi moc najednou

můžete mi jen říct váš názor na tento "antivir"? (nevypnula jsem jej, jen jsem ho nastavila na kontrolu jednou týdně - to by snad mohlo stačit, když mám ještě avast)