Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak docílit aby se program spustil na pozadí

Dobrý den

Potřeboval bych zjistit způsob (přídavný parametr?) pro spuštění programu tak, aby se spustil na pozadí a nevyskočilo okno. Vím že to jde, jelikož třeba program eac když pomocí lame převádí wav do mp3, tak je zde možnost aby se nezobrazilo okno externího programu a celý proces se děje na pozadí. To samé bych potřeboval pro svůj *.bat soubor, jen nemohu najít postup.
Za případné odpovědi předem děkuji.

Dobrý den,

je to již poněkud starý dotaz a původnímu tazateli tak již asi nepomůžu. Sám jsem ale dlouho hledal řešení a nakonec na celkem použitelný postup přišel. Dávkový soubor se dá spustit na pozadí (bez zobrazení cmd okna) pomocí vbs skriptu. Konkrétní postup v tomto blogu.

2k