Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladici podlozka

Dobry den,mam notebook HP Pavilion dv6-3070ec , a chci si k nemu koupit tkz. chladici podlozku...
Rad bych ji koupil do 500,- lepe pod touto hranici :)
Ale vubec nevím jakou si mam koupit,rad bych ,aby kdyz bude mit vetrak,nebyla hlasita a nejak mi neprekazela,kupuji si ji z duvodu toho,ze jsem cetl ze muze prodlouzit zivotnost stroje.
Tak se ptam jestli mi nemuzete poradit jakou si mam poridit :)
Cim levnejsi tim budu radsi :)
Vyber jen v obchodech : www.alza.cz a www.czc.cz
Dekuji

kupuji si ji z duvodu toho,ze jsem cetl ze muze prodlouzit zivotnost stroje.

nejdřív sleduj teploty v tom krámu, jestli se nepřehřívá (nhc, everest, siw, nějaká utilita výrobce) - pak nebudeš muset řešit buď neúčinný nebo hlučný větrák podložky.
pokud ntb pokládáš na deku/peřinu, ucpáváš dolní nasávací díry, tam to chce pevný podklad.

máš metr, ne? tak si změř kde má tvůj notebůů nohy. 15.4" byly ntb s displejem cca 4:3, dnešní 15.6" krámy jsou nižší a širší.

pasívní podložku můžeš vyzkoušet, když vzadu podepřeš ntb knihou (to je taková ta věc co se pálila ve středověku). když budeš mít pocit že se chlazení nezlepšilo, koupíš si podložku s větrákem.