Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Znalci periferních zařízení: doporučíte tento laserový MF Samsung?

Ave. Tož mi po osmi letech odešla stříkačka HP920 (dej jí Pánbu věčnou slávu) a poohlížím se po nějakém laseru (stříkačku už nechcu). Skeneru nemaje, vybral jsem Samsung SCX-3200. Já lasery od Samce znám, jejich multifunkci jsem ale ještě v prackách neměl. Doporučíte mi ji? Popř. doporučíte něco podobného a v podobné ceně?

Absolutně bezproblémové zařízení. Instalaci zvládne i děcko, dokonce se to ani nebije s HP920-kou, kterou se mi podařilo zprovoznit (to není samozřejmost! s Packardem se rádo mlátí kdeco!). Za ten čas (půl roku?) mě Samec nevyšplouchnul ani jednou. Zatím nemám, co bych vytknul. Skener skenuje, tiskárna tiskuje, kopírka kopíruje. Furt ještě jedu na startovacím toneru.