Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi - v mobilu mi nejde

Dobrý den,
mam připojení na internet s Wifi ale v mobilu mi nejde kde v mém pc najdu wifi?
Bohužel si nepamatuji ani název tak bych se to ráda dozvěděla z nějakých informací které mám ve wifi ale nevím kde to je.
Zmena predmetu, pôvodne: Wi-fi (los)

Nejdříve budete muset dodat trošku víc informací. Že internet v mobilu nejde znamená co? Najde Vaši síť? Předpokládám, že počítač máte připojený přes wifi a ne kabelem. Vpravo dole byste měla mít ikonku Bezdrátového připojení. Máte wifi modem/router (taková ta krabička pro internet s anténkou)? V něm najdete údaje o nastavení wifi.