Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 a wifi

Dobrý den přemyšlím o přechodu na windows 7 z windows xp sp3 . Teď tady mám nainstalovaný Intel PROSet/ Wireless WiFi to je nástroj pro připojení k bezdrátové síti. Jak to bude u windows 7 ? budu muset instalovat neco podobneho?

Jestli tě nic nenutí k přechodu, tak to nedělej. Win 7 má větší nároky na HW.
Co se týká instalace, je nutné si zjistit, zda pro všechny komponenty jsou ovladače pro windows 7 (32/64bit).
To znamená chipset (bios), grafika, síťová karta, atd...