Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukončení procesu ekrn.exe [win7 ultimate, eset4]

Ahoj,

občas potřebuji spustit audiosoftware, který potřebuje k chodu co nejvíce ram a procesoru. Všechny nepotřebné procesy jdou ukončit bez problémů, ale ekrn.exe nikoliv.(ESET service). Zkoušel jsem to i přes přík. řádku, ale "přístup byl zamítnut" (taskkill/im ekrn.exe /F). egui.exe šel ukončit v pohodě přes řádku.

Nevíte někdo, jak ukončit proces ve standardním režimu win?

Díky!

preco to zrovna riesis ukoncovanim dolezitych procesov?
pochybujem ze nejaky audiosoft potrebuje 4GB RAM a pri pouzivani toho programu ti antivir aj tak nic nerobi, takze ani procesor to moc nezerie. Ak to pouzivas na nejakej slabej starine s 1GB RAM a jednojadrom, tak sa necuduj a kup si vykonnejsi pc.