Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zablokování porna dětem.

Dobrý den, prosím jak se dají zablokovat hambaté stránky porno atd, dětem? Má vnučka si chtěla najít filmy a našla Dlouhý filmy, kde jsou i pornofilmy, je jí 10 let jak tomu natrvalo zabránit, aby tyto úchylnosti nemohly prohlížet děti? Je na to nějaké zablokování všech stránek, které nejsou vhodné pro děti? Děkuji.

loading...

Hm, já jsem to "milování" ještě v pornofilmu neviděl. Asi koukám na špatné filmy. Nebo už jsi viděl film, kde to probíhá tak, jako v životě (někdy dost nuda) a ti lidé jsou dokonce skutečné manželské páry? :-)
Každý jsme nějak jinak (ne)vychovaní.

tak neznamená že když si to ty na rychlo nerozdáš se studentkou ve vlaku, že to tak nefunguje :)
Jinak já jsem názoru, že sledování porna je naprosto neškodné a nudné. Najde se pár závisláků a mladých lidí, kteří nastavují svým přítelům obličeje, protože to tak viděli, ale z toho vyrostou. Jen mi nedochází jiná věc, dělat to smí od 15, ale koukat na to smí od 18 - to je taková hovadina, že je naprosto logické, že to mladý nezastaví. A další věc je, proč se na vraždění, střílení, sekání těl a další projevy nenávisti s vysokou agresivitou (střílečky, hry, atd.) smí děti dívat, ale na projev pozitivních pocitů ne. Je to celý úplně blbě nastavený. Když už něco zakazovat, tak obojí, ikdyž v porno vidím mnohem menší potenciál nebezpečnosti, pokud bysme se bavili o tom, že tam nějaký potenciál vůbec je. Jednou za čas prostě někomu v kouli mrdne a je jedno jestli to viděl v batmanovi, nebo si přečetl v knize, nebo si to vymyslel, a když se to stane američanovi, kterej si zbraně kupuje společně se snídaní, tak to holt nedopadne dobře.

Konečně jsem zjistil, k čemu jsou ve vlacích záchodky! :-D
Motto ČD: JEDU A OJEDU!
PS: Moje "studentka" by mi to nedovolila.

Neříkej, že na střeše jedoucího vagónu, s vibrátorem napájeným z troleje!
PS: Už to někdo zamkněte. :-)