Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhle nefungující zvuk

Zdar
Já si takhle brouzdám po netu a chci si přehrát video a vono kurva nejde zvuk. Jediny co mě to v Manageru Hardwaru hlásí, že chybí nákej High definition audio bus a SM bus. Ale to sem asi neměl ani předtim azvuk šel
čím to muže být?
diKES

hele agentiku. Moje panenství stejně nedostaneš, tak mě třeba porad at si nainstaluju chybějící drivery a nabalovat zkus někoho jinyho. Většinou ti co se ptaj na CD mechaniku jsou ujety, protože si ho do ni strkaj a opalujou si ho laserem.