Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi vadné sektory u Fujitsu Sata 2,5"

Ahoj mám tento notesový HDD od Fujitsu 70GB Sata a má problém když jej naplním víc jak do tří čtvrtin spadne odpojí se a data zmiznou naformátuju a jedu znova v pohodě. Myslím si že budou vadné sektory (nebo problém s plotnou???). Problém je že Fujitsu nevydal software na diagnostiku u Sata řady jen pro IDE disky. Windows pokud dám nástroje opravit píše ok, dokonce i HDD regenerator píše ok po půldením skenování. Přsto je to stále stejný mám disk v rámečku a vyhodit se mi jeje nechce. Utilit je celá řada ale nenapadá mě co použít a nebo jestli zkoušet jednu za druhou???

Namalovaný graf ho asi nevytrhne. S tím LLF mám dobrou zkušenost (dříve jsem měl XP a ty sektory to opravilo, disk doteď používám na různé zálohy - bez ohledu na to, jestli to někdo považuje za podřadný program z nějakého časopisu). A pokud nechce vyhazovat disk - může ho použít jako datadisk na nějakou hudbu, film atd. Systém na tom běžet nemusí.