Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem winfast

Zdravím. Mám takový problém.Když nahraju ve winfastu nějaký program a chci ho přehrád ve winampu mám vždy obraz hlavou dolů,ale když ho dám přehrát v media plejeru tak je normální.Kde se to ve vinampu nastavuje,nebo to dělá winfest? poraďte.Nemůžu rovněž winfast aktualizovat ukáže se hláška chyba v CRC hlavního souboru.

je to chyba kodeků co máš v počítači. Přehrávat ve winampu je podle mě dost úchylárna, je spousta lepších programů navíc winamp přehrává video fakt hrozně a pomalu. Zklus třeba zoom player. Kodeky používám balík k-lite mega codec pack. zkusil bych ty kodeky přeinstalovat tím balíkem. v googlu vše najdeš