Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktorú grafickú kartu vybrať?

Pekne rano ,potrebujem radu ohladom grafickych kariet od AMD. Kartu chcem na FullHD hry. Rozhodujem sa medzi Gigabyte HD6950 1GB windforce 3x a MSi HD6870 HAWK 1GB TwinFrozr 3. U gigabyte sa chcem spytat na chladič pri ktorom si niesom istý jeho hlukom. Mozete niekto poradit?

nema niekto skusenost s chladicom windforce x3? mne aztak nejde o hluk..je to lepsi chladic ako na sapphire hd6950 1gb? lebo som cital na PCT ze ten chladic je ako vysavac na tej sapphirke.. mam sa toho obavat aj pri tej od gigabyte? ved predsa ma 3 ventilatory a nie 1..dakujem za radu

Na svou HD 5850 jsem použil Accelero S1 rev. 2, stačily nějaké úpravy (zkrácení některých žeber) + 120 mm ventilátor. V zátěži ve furmarku se ustálí teplota na 66°C. Tohle je prostě bezkounkurenční. Jenom to chce dost místa pod kartou - po úpravách ztloustla o 3 sloty..