Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde koupit windows 7 - místní kamenné obchody maj zavřeno

zdravím,
potřebuji dneska koupit W7, bydlím v takové perdeli že je tady vše zavřeno, tak ať nemusím jet do n km vzdáleného oměsta, kde je je otevřeno i v sobotu

1) dá se někde koupit W7 on-line, stáhnu ISO, zaplatím paypalem?

2) dá se někde u mikrosoftu legálně stáhnout ISO obraz, ten nainstaluju a v pondělí si koupím krabici a licenci a systém zaktivuju?

díky

takže tady by to asi šlo, ale

chci verzi Home Premium a koupit to do firmy na IČO

našel jsmem tam jen normální/plnou za 199,-€

a upgrade za 119€

připadá mi, že by mi stačila tato
http://www.alza.cz/oem-microsoft-windows-7-home-pr emium-ceske-legalizacni-sada-ggk-d162671.htm

z toho co o te licenci na alze pisou mi pripada ze ji splnuji. tzn. novy pocitac bez jakéhokoliv systému

neviš prosím jak to je?