Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se nezapne

Zdravim, vcera mi vedlejsi PC (starsi srot na filmy) zamrzl, znicehonic a na nic nereagoval, restartoval sem ho a pri zapnuti to psalo tabulku: "Knihovnu DELL nelze najit kontaktujte spravce at vam ji sprovozni" nebo tak nejak podobne.
Po dalsim restartu to same. Vypl sem teda pocitac natvrdo a uz nesel zapnout, jakoby bylo tlacitko zapnuti odpojene, da se to nejak resit nebo musim servis?

Diky.

Dobre vypojil sem privodni kabel vypl zapl zdroj zapojil kabel a tak dale a PC uz jde zapnout, ale porad to pise tu tabulku hned po nasteni ---- Windows XP proffesional---, to sem zapomel zminit. No ta tabulka presne:

CHYBA UZIVATELSKEHO ROZHRANI
Knihovnu DLL uzivatelskeho rozhrani sluzby Logon msgina.dll se nepodarilo nacist.
Obratte se na spravce site ktery knihovnu DLL nahradi nebo obnovi.

RESTARTOVAT - tlacitko.

jo dělal mi to win 2000 sp3 musíš si dát novější SP.Ale už nevím jestli sem obnovil windows bez ztráty dat nebo jsem to nahradil nejjenoduchší máš re-install windows.
Obnov jen systém aby ti data zůstala.
Je to asi nejjednoduchší postup.Držím palce!:-):!: