Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s bootováním :/

Dobrý den, mám OS windows7-64bit, mám problém ohledně spuštění systému je to velmi podobné článku http://pc.poradna.net/q/view/617145-problem-se-spu stenim-systemu-windows-7?page=r617153#r617150 . Stáhnul jsem si bootovací cd pro 64bit a vypálil na cd. Pak jsem v BIOSu nastavil čtení z CD/DVD ROM. Po uložení jsem restartoval PC dal tam bootovací cd. Začalo to hrabat pak vyskočila hláška ohledně zmáčknutí libovolné klávesy pro bootování. Zde mám problém, když dám libovolnou klávesu jen se hláška znovu opíše a nic to neudělá. Co s tím mám dělat?
Předem děkuji za rady Alex

mám OS windows7-64bit, mám problém ohledně spuštění systému je to velmi podobné článku http://pc.poradna.net/q/view/617145-problem-se-spu stenim-systemu-windows-7?page=r617153#r617150 . Stáhnul jsem si bootovací cd pro 64bit

Nuž:
- co je bootovací cd pro 64bit ? je to bootovací cd speciálne používajúce iba 64 bitové instrukcie ?
- podporuje tvoj CPU 64 bitové instrukcie ?
- rozumieť tomu treba tak že ono "stáhnuté bootovací cd pro 64bit" je OS ktorý máš ? - OS windows7-64bit ???

zreteľa hodné je tiež:
- aby windows7-64bit bol na bootovacom cd je docela málo pravdepodobné
- v prípade botovania z CD alebo DVD je úplne jedno aký systém OS je nainstalovaný na Hard disku
- to co popisuješ, je opis toho ako by vypadal pokus bootovať z CD alebo DVD disku ktorý bootovací nie je