Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konfiguracny protokol

Dobry den.
potrebovala by som pomoct s notebookom...mam wifi router a ked sa nan "napojim" s notebookom tak po urcitom case sa mi internet vypne a naskoci mi ze obmedzene pripojenie a ked dam "riesit problem s pripojenim" tak mi najde ze nie je spravne nastaveny konfiguracny protokol...
Prosim ,vedel by mi niekto poradit?
Dakujem

Geniálne Visty ... a bežiaci tuning TCP/IP protokolu, vyskúšať toto:

prihlásiť sa ako administrátor
cmd
netsh interface tcp set global autotuning=disabled

ak nepomôže, vrátiť pôvodné nastavenie je možné

netsh interface tcp set global autotuning=normal