Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problémy s bootováním

Jak už jsem psal. Měl sem problém, že jsem zapoměl heslo a tak sem si stáhl program= ophcrack Live CD. Konečně, když to začnu bootovat tak mam uplně jiné menu než na tomto tutoriálu:clanek.asp prostě jiné možnosti. Tak dám hned to první jde jde super, ale z ničeho nic se to zpomalí pak ještě jedna věc se načte a konec a píše to tohle: ===== Unpacking initramfs.........<6>Switched to NOHz mode on CPU
#0
......................<0>Kernel Panic- NOT syncing: out of memory and no killable processes........

co jsi zkusil?
http://pc.poradna.net/q/view/618036-problem-zapome l-sem-heslo-na-na-muj-pc-windows-2000-professional ?page=r618207#r618207

zapoměl sem heslo od svého pc

řeší to třeba ntpwd, Password Renew, Offline NT Password Changer - bývají na různých bootovacích cd.

zablokování nežádoucího driveru, pokud ho tam dodal tvůj choromyslný Elcomsoft System Recovery:
http://www.tipypropc.cz/prikazy-pro-konzolu-zotave ni/
budou se ti hodit příkazy: listsvc, disable.

a jedno to není kam všude pokládáš dotazy. když jeden problém řešíš na třech místech, všude trousíš jen kousky informací, a máš za málo pořádně odpovídat.