Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukládání a přesunutí souborů z C: na D:

Dobrý den,jak mám přesunout soubory(1 složka s filmy) z disku C na disk D ?

A zároveň jak mám udělat,aby se mě stahované soubory ukládaly na D ?

CHCI JEN MÍT SOUBORY NA D ALE ABY MĚ (TŘEBA NA PLOŠE) SLOŽKA NORMÁLNĚ ZŮSTALA,A FUNGOVALA!!!
Dik

na plochu si po presunuti dej zastupce slozky na D:
Pak ji muzes normalne primo pouzivat i pro stahovani. Co do ni ulozis, bude ulozeno na D:

Pokud chces presunout celou slozku "Dokumenty", pak prava mys / Vlastnosti. Je tam primo moznost zmenit umisteni dokumentu vcetne presunuti obsahu.